Oticon Uzaktan Kumanda

Oticon Uzaktan Kumanda

Televizyon ve müzik

İşitme cihazınızı kablosuz stereo kulaklığa dönüştürün ve en sevdiğiniz programların tadını istediğiniz ses seviyesinde çıkarın. TV adaptörü, beraberinde gelen kablolar ile neredeyse her ses cihazına bağlanabilir. Televizyondan gelen stereo ses, 15 metreye kadar mesafeden doğrudan işitme cihazınıza aktarılır.

Uzaktan Kumanda

Bir otomobil anahtarı ile yaklaşık aynı büyüklükte olan bu küçük cihaz, Oticon işitme cihazlarınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Bu cihazla ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arası geçiş yapabilir veya işitme cihazınızı kapatabilirsiniz.

İmkânlar dünyası

Oticon Opn, IFTTT ağı (ifttt.com) üzerinden İnternet’e bağlanan dünyanın ilk işitme cihazıdır.

 

İşitme cihazınızı çalıştırdığınız zamanı ışıkların da otomatik olarak yanmasını ister misiniz? Kapınıza birisi geldiği zaman işitme cihazınız üzerinden bilgilendirilmek ister misiniz?

ITFF.com ağının bir parçası olan İnternet’e bağlı “akıllı” cihazlar ile etkileşimde bulunmak için Oticon ON uygulamasını kullanın.

  • İş yerine vardığınızda işitme cihazının ayarlarını değiştirin
  • İşitme cihazının pili zayıfladığı zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın
  • Takvim bildirimleri alın
  • Kapıda birisi olduğu zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın
  • Evden çıkarken ışıkları kapatır
  • Uyku zamanı geldiğinde işitme cihazı üzerinden bildirim alın
  • Bir SMS aldığınız zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın
  • Telezivyon akışını otomatik olarak başlatın

Oticon ON Uygulaması

Oticon ON uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilir, programları değiştirebilir ve pil seviyesini kontrol edebilirsiniz. Uygulamada ayrıca kullanışlı bir “işitme cihazımı bul” özelliği ve kullanım talimatlarına bağlantılar da mevcut.

Oticon ON uygulamasını indirin.

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad, iPod touch ve Apple Watch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in bir servis markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu, Google Inc.'in ticari markalarıdır.