Anaton Tie X İşitme Cihazları

Anaton Tie X İşitme Cihazları

ENERJİNİZİ YAŞAMA AYIRIN​

Her insanın işitme zevki bireysel olup parmak izi kadar kişiseldir. Kulakların biyometrik yapısı işitme zevkinin oluşmasında belirli etkiye sahiptir. İşitme hattı olan kulak kepçesinden, kulak kanalı, zar yapısı, ve sonrasının her detayı Kişisel sesin oluşmasında etkilidir. Tie X teknoloji işitme cihazıyla kişisel ses zevkine yetişmek mümkündür. İşitme uzmanınız Tie X işitme cihazınızı uyarlarken, bireysel anatominin etkisini, işitme cihazı uyarlamasına katarak çok daha iyi bir sese sahip olabilirisiniz.

İşitmek karmaşık bir sistem olup etkisi çok yüksek olan bir olgudur. Çevremizde farklı sesler dolaşır, bazıları bizim için gerekli olan bir kısmı da istemediğimiz seslerdir. İşitilen sesleri olduğu gibi kopyalamak kolay değildir. Beyin doğal olan seslere programlandığından, doğaldan uzak olan sesleri algılamakta zorlanır. Cihazlarımız, üstün teknolojimiz sayesinde doğal işitmeyi en iyi kopyalayan akıllı bir sistemle donatılmıştır. Gerçek zamanlı sunulan sesler sayesinde beyin bu sesleri rahat yorumlar ve işitilen seslerden zevk alır.

Cihazın üretmiş olduğu kaliteli ses kullanıcının bilişsel çabası üzerinde direkt etkilidir. Dinleme eforu azalan işitme cihazı kullanıcısının yaşam enerjisi daha yüksek olur ve hayat mücadelesine daha fazla enerji ayırabilir.

Tie X ile her zaman Yaşamın içindesiniz

 

Akıllı telefon sistemlerine bağlanan işitme sistemleri daha teknolojik çözümlerle yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Google Play veya AppStore®’dan Cleverear App programını indirip cihazınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

KABLOSUZ BAĞLANIN

Tie X, 2,4 GHz Bluetooth düşük enerji ile yüksek kaliteli ses akışı sağlar.
Open Tie X ile modern akıllı telefonlar üzerinden her iki cihazınız üzerinden net görüşme yapın.
Cihazınız 2,4 GHz yüksek kaliteli ses akışıyla haberleşmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca diğer ses kaynaklarına bağlanın. Örneğin, Youtube’dan direkt müzik dinleyin.
ConnectLine ile TV’ye bağlanarak doğrudan her iki cihazınızla haber dinleyin, film seyredin. Seminerlere veya konferanslara katılarak ko nuşanı rahat dinleyin
Aplikasyon üzerinden sesi ayarlayın, düşük pil uyarıları alın ve cihazı kontrol altına alarak daha fazlasını yapın.

Mekânsal konuşma iyileştirmesi Otomatik Pilot

Mekan değişimi beraberinden akustik ortam değişikliğini getirir. Cihazın değişen ortamları fark ederek otomatik geçiş yapması kullanıcının tedirginliğini azaltacaktır. Seslerin karakteri bozulmadan işitilmesi doğal yaşamın doğal kalitesini belirler. Kullanıcılar mekanın farkındalığını kaybetmezler. Gerçeğe yakın ses sunan Tie X teknolojisi ortamın belirgin ses karakterlerini koruyarak geçişler sağlar.
Yumuşak seslerin rahat işitilmesi, yüksek seslerin dinleme rahatlığı içinde olması kullanım konforunu artıracaktır.
Cihazın sessiz ortamda daha sessiz olması kullanım konfor seviyesini artıracaktır.
Karmaşık ortamlar için hazırlanan otomatik pilot sistemi Tie X serilerinde çevresel algılama geçişlerinde örneğin; sessiz mekanı, sessiz konuşma ortamını, gürültülü ortamını, gürültülü konuşma ortamını, rüzgârlı açık alanları ve müziğin ortamını tanır ve otomatik geçiş yapar.
Ear2Ear teknolojisi sayesinde binaural ayarlı işitme cihazlarında Otomatik Ortam Tanıma, senkron olarak yapılır.