Akıllı Şarj Ünitesi

Akıllı Şarj Ünitesi

Rexton’un opsiyonel Akıllı Şarj Ünitesi sayesinde, olmadık zamanlarda biten işitme cihazı pillerinden endişe duymanıza gerek yok. Cep telefonunuzu şarj eder gibi, cihazlar da gece altı-saat şarj olduktan sonra tüm gün kullanılmaya hazır hale geliyor. Daha rahat kullanım için BTE (kulak arkası) modeller aynı zamanda standart pillerle de kullanılabilirler. Ayrıca şarj ünitesi güvenilir ve uzun ömrlü bir performans için, gece boyunca işitme cihazlarından zararlı nemi yok eden bir kurutma fonksiyonuna da sahiptir. Günlük pil uğraşlarınızdan kurtulmak için sorunsuz şarj ünitemizi deneyin.

ÖZELLİKLER

Kullanıcı rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olan, Çevreci & Kolay teknolojimiz, seçili Rexton işitme cihazlarının gün boyu rahat kullanılmasını sağlamak için, gece boyunca şarj imkanı sunar. Artık piller için kaygı duymaya gerek yok.

Rutubet ve nem şarj edilebilir cihazların sofistike iç aksamları için sorun teşkil edebilir. Bu sebepten dolayı Rexton’un şarj ünitesi kurutma fonksiyonu da içerir, böylece işitme cihazları her sabah kuru ve yeni gibi olur. İşitme cihazlarınızı alırken Akıllı Şarj Ünitenizi de almayı unutmayın.
Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz